Х ювілейний благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2018”

ТИ – ДОБРИЙ! – саме таким був основний меседж Х ювілейного благодійного фестивалю “Буковинська мрія-2018”

Вдесяте традиційно в ГТК “Мигово” Буковинська Мрія об’єднала добрих чарівників з усіх куточків України та закордону, благодійників та просто чудових людей навколо МРІЙ вихованців з інтернатів, щоб показати маленьким мрійникам, що ЧУДЕСА стаються, ДОБРО навколо нас, тільки ВАРТО ПОВІРИТИ В СЕБЕ та свою МРІЮ!

1 червня було втілено в життя 1200 мрій дітей з 22 інтернатів України

106 маленьких мрійників, у яких найважчі життєві обставини, провели незабутні 10 днів в інклюзивному таборі “Буковинська мрія”.

Чотири загони: “220 Вольт”, “Emoji”, “Оба-на!” та наймолодші “Лісники”. 12 вожатих, які щодня невтомно працювали, намагалися знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, відкрити таланти та лідерські якості, впродовж 10 днів стали справжніми друзями та наставниками.

Кожен день в таборі був інтерактивним: День стартапів, День спорту, День фільмів, День краси… Маленткі мрійники відкривали свої таланти, досліджували нові сфери, проявляли свої найкращі якості. Основним завданням було відкрити лідерські якості та таланти у дітей, показати їм, як вони можуть реалізуватися в житті. Організатори робила акцент на освіту, обізнаність, намагались показати вихованцям інтернатів, що вчитися – це круто, це – модно. Варто ставити мету і впевнено крокувати до неї, всупереч усім обставинам!

Команда БФ “Я Майбутнє Уркаїни” та 1200 маленьких мрійників ВДЯЧНІ УСІМ-УСІМ, хто долучився та підтримав “Буковинську мрію”, ДОБРИМ ЧАРІВНИКАМ, які втілили мрії дітей у життя, БЛАГОДІЙНИКАМ, які підтримали фестиваль фінансово та різноманітною продукцією, починаючи від йогуртів і закінчуючи канцелярією, ДРУЗЯМ, які створювали святкову атмосферу впродовж всього фестивалю!

Буковинська мрія-2018 з висоти пташиного польоту

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. День, коли втілюються завдяки Добрим Чарівникам бажання МАЛЕНЬКИХ МРІЙНИКІВ!

Дуже багато діток мріяли мати справжнього чотирилапого друга. Команда БФ “Я Майбутнє України” та клуб “Чотири лапи” влаштували для маленьких мрійників цілий день з неймовірними хаскі.