День Добра від HENKEL

Неймовірний День, сповнений добра,  ми провели в реабілітаційному дитячому центрі в Чернівцях! Море емоцій і радості, посмішки та відчуття якогось особливого свята, дня не схожого на інші….

Благодійний фонд “Я майбутнє України” дякує компанії Henkel за дивовижну підтримку!
Отримані від компанії речі першої побутової необхідності отримали підопічні фонду, мешканці “Міста Добра”, мешканці притулку для безхатченків у Снятині та багато інших.
Завдяки речам, отриманим від Henkel Фонд влаштував справжній День Добра для мам які виховують дітей з інвалідністю. Сто таких мам отримали необхідну побутову хімію та засоби догляду за один день.
Речі, які є найзвичнішими у будинках багатьох із нас, створили справжнє свято для нужденних. Отримавши таку допомогу від компанії Henkel, ці родини справді відчули зміни у своєму місячному бюджеті. Для них це можливість витратити ці гроші на лікування, чи відкласти на подарунок дитині до майбутніх зимових свят.
Благодійний фонд «Я Майбутнє України» вже 8 років бореться із однією з головних хвороб українського суспільства – бідністю. І ми напрочуд вдячні, що компанія Henkel долучилась до нас у цій боротьбі!
І ми дуже сподіваємось, що наша співпраця на цьому не закінчиться, і компанія Henkel продовжить змінювати світ на краще разом із Фондом “Я майбутнє України”.

Ми допоможемо