Географія МУ

У нас стартує новий  проект #ГеографіяМУ ! Разом з дітьми ми відкриватимемо Вам Україну! Наша команда поїде у найвіддаленіші куточки нашої країни, щоб з перших уст почути про проблеми дітей, їх потреби та бажання, щоб особисто познайомитися із сім’ями які знаходяться на межі виживання, щоб дізнатися реальний стан речей, а не підготовлену завуальовану статистику. З собою веземо цілу вантажівку необхідних речей, щоб вирішувати проблему негайно та на місці, щоб надати підтримку найпотрубючим, щоб діти спали в сухих ліжечках, носили відповідне сезонне взуття і вчилися довіряти людям. 

Розпочався проект із мальовничого краю Путила.  Надали допомогу 80 сім`ям.  Ви б бачили з яким трепетом і шаленою вдячністю Мами обирали кожну річ дітям! Скільки сліз і вдячності за банальні прості речі! 

Наступна поїздка – Верховина. Надали допомогу 150 сім`ям. Далі – більше!

 

28 листопала у м. Чернівці відбувся День Добра! В Будинку естетики та дозвілля подопомогу отримало більше 100 сімей. Памперси, продукти харчування, іграшки, медикаменти, гігієна – це лише маленька частина того, що потішило чимало малозабезпечених родин!


 

2 грудня команда “Географія МУ” відправилась у м. Снятин Івано-Франківської області. Більше 106 родин отримали необхідні речі для комфортного життя: памперси, теплий зимовий одяг, зручне взуття, іграшки, візочки, ліжечка, матраци… 2 грудня стало днем щирих посмішок, які зігріли весь Снятин!

 

26 січня 2018 року команда БФ “Я майбутнє України” завітали у мальовниче містечко Бережани Тернопільської області.

 

Більше 150 сімей отримали допомогу у вигляді теплого одягу, взуття, побутової хімії. Прийшло багато молодих матусь та вагітних жінок – ощасливили їх памперсами, візочками, дитячими шампунями, присипками, серветками… Дякуємо усім, хто долучається до Географії МУ.