Географія МУ

У нас стартує новий  проект #ГеографіяМУ! Разом з дітьми ми відкриватимемо Вам Україну! Наша команда поїде у найвіддаленіші куточки нашої країни, щоб з перших уст почути про проблеми дітей, їх потреби та бажання, щоб особисто познайомитися із сім’ями які знаходяться на межі виживання, щоб дізнатися реальний стан речей, а не підготовлену завуальовану статистику. З собою веземо цілу вантажівку необхідних речей, щоб вирішувати проблему негайно та на місці, щоб надати підтримку найпотрубючим, щоб діти спали в сухих ліжечках, носили відповідне сезонне взуття і вчилися довіряти людям. 

 

26 червня 2018 року команда БФ “Я Майбутнє України” проїхала 320 км до містечека Немирів у Вінницькій області, щоб допомогти сім’ям, які знаходяться за межею бідності. Гуманітарну допомогу 104 родини.

Немирів – це місто, в якому було, мабуть, найбільше дітей, які з запалом в оченятах вибирали для себе та своїх сестричок і братиків одяг та іграшки. В такі миті приходить розуміння, що щастя, насправді, в дрібницях! Ми дякуємо нашим благодійникам: звичайним українським сім’ям, родинам, які живуть за кордоном, за одяг, памперси, дитячі візочки та ліжечка!.. Завдяки вашій доброті та милосердю, діти матимуть щасливе дитинство, а на обличчі мам з’явиться щаслива усмішка.

“ГЕОГРАФІЯ МУ” в м. Немирів (Вінницька область)

 

“ГЕОГРАФІЯ МУ” та команда БФ “Я Майбутнє України” 15 травня 2018 року приїхала у Кельменці. Ми дякуємо усім благодійникам, які постійно з різних куточків України та із закордону надсилають речі, щоб діти мали гарний якісний одяг, іграшки, взуття, ліжечка.. Чужих дітей не буває! Вони – наше майбутнє!

“ГЕОГРАФІЯ МУ” Кельменці (Чернівецька область)

2 березня 2018 року в рамках всеукраїнського проекту “Географія МУ” надали допомогу 138 сім’ї в смт. Муровані Курилівці Вінницької області. Незважаючи на мороз та снігопад, люди приїхали та прийшли, щоб обрати для своєї родини та дітей речі, які їм так необхідні.

26 січня 2018 року команда БФ “Я майбутнє України” завітали у мальовниче містечко Бережани Тернопільської області.

Більше 150 сімей отримали допомогу у вигляді теплого одягу, взуття, побутової хімії. Прийшло багато молодих матусь та вагітних жінок – ощасливили їх памперсами, візочками, дитячими шампунями, присипками, серветками… Дякуємо усім, хто долучається до Географії МУ. 

2 грудня команда “Географія МУ” відправилась у м. Снятин Івано-Франківської області. Більше 106 родин отримали необхідні речі для комфортного життя: памперси, теплий зимовий одяг, зручне взуття, іграшки, візочки, ліжечка, матраци… 2 грудня стало днем щирих посмішок, які зігріли весь Снятин!

У вересні 2017 фонд надав допомогу 81 сім’ї в Реабілітаційному центрі в місті Чернівці.

4 жовтня 2017 року команда благодійного фонду “Я Майбутнє України” завітала до смт. Ярмоленці Хмельницької області. 98 сімей отримали гуманітрану допомогу. 

28 листопада 2017 року у Чернівцях відбувся День Добра! В Будинку естетики та дозвілля допомогу отримало більше 100 сімей. Памперси, продукти харчування, іграшки, медикаменти, гігієна – це лише маленька частина того, що потішило чимало малозабезпечених родин!

“День Добра” в Чернівцях


 

Наступна поїздка 11 липня 2017 року була до Верховини Івано-Франківської області. Надали допомогу 150 сім`ям. Далі – більше!

Розпочався проект із мальовничого краю Путила.  Надали допомогу 80 сім`ям.  “Ви б бачили з яким трепетом і шаленою вдячністю Мами обирали кожну річ дітям! Скільки сліз і вдячності за банальні прості речі!”  президент фонду Марта Левченко.