ІІ Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “Я – майбутнє України”

Новина, на яку чекали усі маленькі письменники країни! Сьогодні ми оголосимо переможців другого Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Я – майбутнє України”!
Цьогорічні конкурсні роботи вразили нас неймовірно! Ми отримали 501 прекрасних, талановитих творів! Серед них поезія, пісні, проза та есе. Діти писали про родини, пригоди, дружбу, війну, те, чим живе світ навколо них, і, звісно, про любов)
Ось перелік маленьких розумників і розумничок, які увійшли до списку наших переможців!

Старша категорія:

1 місце – Перейма Діана (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 10 000 грн за твір «Вуглинка із живого серця»; смт. Муровані Курилівці, Вінницька обл.)

 

2 місце – Гаган Ревека (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 5 000 грн за твір «Україна»; м. Сміла, Черкаська обл.)

 

3 місце – Тарасенко Іван (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 5 000 грн за твір «Світ, у якому ми живемо»; смт. Кириківка, Сумська обл.)

 

Молодша категорія:

1 місце – Шевлякова Анастасія (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 10 000 грн за твір «Їжачок-мандрівничок»; с. Липці, Харківська обл.)

 

2 місце – Крук Денис (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 5 000 грн за твір «Як людям планету зберегти»; с. Селище, Чернівецька обл.)

 

3 місце – Смовський Максим (нагороджується почесною грамотою та грошовим призом у розмірі 5 000 грн за твір «Розмова з краплею води»; м. Остер, Чернігівська обл.)

 


Наше професійне журі відібрало саме ці твори, як найпрофесійніші і цікаві для майбутніх читачів. Ми дуже вдячні тим, хто приділив стільки часу творчості юних українців! До нашого журі увійшли: Левченко Марта, Сокіл Тетяна, Данілін Іван, Китайгородська Віра, Воронюк Леся, Савченко Віталія, Туз Дарина, Фисюк Олександр, Генріх Катерина. Ми дякуємо усім тим, хто повірив, що в Україні дуже талановита молодь, і підтримав нашу ініціативу! Ваші час, увага, ресурси – безцінні для нас!
Та, порівняно із минулим роком, у нас є суттєва зміна, про яку ми мусимо вам розповісти. Цієї осені Міжнародного дитячого літературного фестивалю “Literature Future” у Чернівцях не буде. На це є серйозні причини. На жаль, цього року до Фонду дуже велика кількість звернень щодо допомоги хворим діткам. Мова часто йде про необхідність врятувати дитині життя! Ми не можемо відмовляти малечі, яка потрапила у таку ситуацію. До того ж, спорудження Міста Добра все ще триває, і як раз доходить вирішальної фази. Для нас дуже важливо щонайшвидше завершити цей проект. Тому Фонд “Я майбутнє України” прийняв рішення перенаправити кошти, заплановані на проведення фестивалю, саме на ці два напрями – допомога хворим дітям і зведення Міста Добра. Ми сподіваємося, таке наше рішення буде прийняте і підтримане усіма, хто мав відношення і цікавість до “Literature Future”.

Та ми, звісно ж, не плануємо позбавити юних літераторів свята і чесно здобутої нагороди! “Literature Future” цього року об’єднається із Буковинською Мрією!
Отже! Згодом ми оголосимо імена 100 щасливчиків, які будуть запрошені на наше оновлене святкування 28 травня. Це 100 авторів найкращих творів. Усі вони отримають персональні запрошення на святкування. 

Під час святкування 28 травня ми оголосимо імена 20 щасливчиків, чиї твори вийдуть друком у нашій спеціальній збірці! А також ви дізнаєтесь ім’я остаточного переможця, який отримає гран-прі фестивалю! Окрім цього, буде оголошено переможця, що отримає спеціальну відзнаку від Марти Левченко особисто! Отже, якщо сьогодні не знайшли свого імені серед шістки переможців – не засмучуйтеся! 

А головне – не переставайте творити і підтримувати талановиту українську молодь! Ми віримо у кожного із вас!