Іменини Буковини

«Іменини Буковини» проект, що триває цілий рік, і святкуватиметься щомісяця тридцятого числа. На іменини запрошуються діти сироти та діти що перебувають у складних життєвих обставинах в Чернівецькій області віком від 3 років, які будуть іменинниками того чи іншого місяця ( « Іменини Буковини Вересень» « Іменини Буковини Жовтень……»).

Благодійний проект «Іменини Буковини» має на меті подарувати дітям сиротам справжнє свято на їх день народження, свято спеціально влаштованими для них, тільки в честь їхнього свята і не приурочене до жодного державного чи міжнародного святкування тих чи інших подій,  на якому саме Маленькі іменинники будуть господарями, де поруч з ними будуть не байдужі чарівники з великим та добрим серцем.

І звичайно важливим завданням проекту є популяризація проблеми сирітства та усиновлення. Адже кожен благодійник зможе познайомитися з маленьким мрійником, і хто знає, можливо це допоможе відкрити двері сиротинців на зустріч головній мрії її вихованців! Сім’ї!

Ваша допомога стане важливим внеском в організації найщасливішого свята для дітей сиріт на Буковині. Втілення щомісячного благодійного проекту на Буковині є важливим кроком у об’єднанні буковинців навколо благородної мети – допомозі дітям, а також розвитку філантропії у краї.

І тоді можливо хоча б одне найважливіше  бажання загадане на іменинному торті здійсниться, і сиріт на Буковині стане менше.

 

НАСТУПНЕ СВЯТО ВІДБУДЕНЬСЯ кожного  30 числа місяця в ТРК «Тарашани» початок о 11.00 год. При собі мати повітряну кульку улюбленого кольору, подарунок для маленьког іменинника і широку-широку посмішку!

Ми допоможемо