Місто Добра

ПРОБЛЕМАТИКА: Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! І найстрашніше, що 95% цих дітей – не сироти, а діти з бідних родин! Службам у справах дітей простіше забрати дитину з проблемної родини, ніж допомогти сім’ї подолати складну ситуацію. Діти стають вічними сиротами без права на усиновлення при живих батьках!

Багато мам проживають з дітьми за межею бідності, у страшних умовах, без елементарних необхідних речей. Часто складну ситуацію не можливо вирішити разова: грошима, речами чи словами підтримки. Наприклад, деякі мами випускниці інтернатів чи мами, що самі виросли у неблагополучних сім’ях, не мають жодних навичок по догляду за дітьми, не розуміють моделі поведінки “мама-дитина”. Їх самих ніколи не обіймали і не любили, не вчили та не підказували, як потрібно варити їжу, утримувати побут.

Саме тому гостро необхідними є патронатний стаціонарний нагляд та навчання, підтримка без осуду та зла. Така комплексна допомога повинна надаватися педагогами, педіатрами, у спілкуванні з іншими мамами та в атмосфері дружніх відносини в умовах антикризового центру!

На жаль, бідність – стає перепоною для отримання людиною освіти, лікування, захисту своїх інтересів. Але бідність – це не вирок для люблячої родини. Бідні батьки – не погані батьки! І якщо вчасно підтримати сім’ю, то можна змінити всю долю дитини. Ми можемо не допустити потрапляння дітей до інтернату!

“Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, який у майбутньому перетвориться на великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї. В “Місті добра” боротимуться за кожну маму для дитини, де мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримає індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії. Буде визначено необхідний термін перебування в місті добра відповідно до поставлених завдань та цілей.

Основна мета: надати можливість отримати роботу, щоб мама могла сама доглядати та забезпечувати дитину в належних умовах. “Місто добра” – це місце, для якого не будуть важливі бюрократичні приписки, віросповідання, національна приналежність. «Місто добра» – це своєрідний пункт підтримки для діток і мам, які зможуть проживати тут доти, доки не подолають кризу, вільно та впевнено відчувати себе у суспільстві.

Головна ознака “Міста добра” – це дитина поруч з мамою!

На даний час вже майже рік існує проект, який став основою ідеї створення “Міста добра” – Центр Доброти “Мрія Марти” в Чернівцях, в якому вже знайшли підтримку понад 35 мам: сиріт, безхатьків, випускниць інтернатів та жертв насилля у сім’ї. Мам, у яких могли забрати дітей до інтернатів. 22 з них вже є випускницями центру і мають професію, роботу, можуть самостійно орендувати належне житло. Вони повністю подолали кризу і зараз допомагають іншим жінкам справитися з бідою.

Сьогодні “Мрія Марти” орендує будинок за 1000 у.о., які дають наші благодійники. За наявності власного будинку, ці кошти покривали б утримання будинку з комунальними та харчуванням дітей, а найголовніше, дозволили б брати під опіку дітей та створити безкоштовний реабілітаційний центр.

Власний будинок став би запорукою того, що завтра мами з дітьми не опиняться на вулиці через рішення власника будинку продати його чи здавати в оренду іншим. Маючи власний будинок, БФ «Я Майбутнє України» зможе отримати довгоочікуваний грант із Люксембургу, який дасть змогу забезпечити МІСТО ДОБРА усім необхідним обладнанням. Цей грант, як і десятки інших, можуть надати тільки за умови володіння нерухомістю, а не орендування.

“Місто Добра” не фінансуватиметься державою, воно існуватиме лише завдяки небайдужим людям, які переймаються життям знедолених дітей! У цьому Місті кожен зможе стати місіонером добра, доглядати за дітьми та піклуватися про них. Імена благодійників , які допоможуть у придбанні, будівництві, облаштуванні території милосердя “Міста добра” назавжди залишаться на спеціально створеній алеї добра, де цеглинка за цеглинкою вбудовуватимуться імена людей зі щирим і добрим серцем!

Запрошуємо до співпраці будівельників, архітекторів, ландшафтних дизайнерів, сантехніків, всіх меценатів і благодійників, котрі можуть долучитися до будівництва нових корпусів і запуску проекту восени 2018 року!

Перерахувати кошти ви можете на окремий рахунок :

•Приват банк: 5169 3305 2004 4568 картковий рахунок БФ «Я майбутнє України» оформлений на керівника фонду Левченко Марту

IBAN
Розрахунковий рахунок валюта UAH ПАТ КБ «Приватбанк» м. Чернівці МФО 356282 ; код ЄДРПОУ 37830229
UA373562820000026008051509451

БФ «Я майбутнє України»
Розрахунковий рахунок валюта UAH АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» у м. Київ МФО 380805 ЕДРПОУ 37830229
UA323808050000000026009564534

PayPal:
Kidsfutureukraine@gmail.com

Призначення платежу: Благодійна допомога на проект “Місто Добра”

Ми допоможемо