Освіта UA

Вища освіта надає інформаційну базу, без якої розвиватися професійно можливо, але це вдається одиницям. А також за роки навчання в університеті отримуєш навички спілкування з людьми, з керівництвом, загартовуєш розум та інтуїцію.

Процес отримання вищої освіти ― чудова можливість для налагодження зв’язків у сфері своєї діяльності. Вища освіта збільшує шанси отримати гідну професію; вища освіта дана нам для того, щоб у майбутньому мати гарну роботу, пристойну зарплатню, бути культурно розвиненою особистістю.

Але, на жаль, через недостаток коштів деякі сім`ї не можуть забезпечити своїх дітей якісною освітою.

Благодійний фонд “Я майбутнє України” відкрив новий проект “Освіта UA”, який надає стипендії талановитим студентам України для навчання у ВУЗах.

Пишньова Анастасія – перший стипендіат БФ “Я майбутнє України”.

“Коли Анастасія ходила ще в 7-й клас, у неї померла мама. Із батьком вони були розлучені, аліментів, чи будь-якої допомоги ми від нього не бачили, як не бачимо й досі…
Після смерті Олесі моя дружина захворіла на хворобу Альцгеймера, і я не знаю, скільки їй ще залишилося – 2 місяці, чи 2 роки… Але чи стане мені легше, коли вона піде за обрій – 50 років разом…
Через це був змушений залишити посаду викладача в університеті, щоб доглядати за дружиною, стаж доглядальниці в мене – вже більше 5-ти років.
Анастасію почав виводити в люди – зараз вона навчається в престижному вузі в Києві – в інституті журналістики університету ім. Бориса Грінченка, але за навчання я платив, бо ми – на контракті. Міг сплачувати, бо працював літературним редактором передачі «Інсайдер». І ось цей телепроект раптово закривають… Самі розумієте, що на одну пенсію не дуже порозкошуєш… Я розмістив нове звернення про пошук роботи. Господь підносить його перед очі Марти Петрівни, і вона рятує нас – Анастасія стає стипендіатом БФ «Я – майбутнє України».
Про мої почуття годі й розповідати – проплакав увесь вечір, від розчулення, від радості, від вдячності Господові і Марті… ” (пише на своїй сторінці Facebook дідусь Анастасії Валерій Терзі.

Анастасія навчається на другому курсі Київського університету ім. Бориса Грінченка, спеціальність – “Видавнича справа”.

Сурмай Уляна – другий стипендіат БФ “Я майбутнє України”.

Уляна – дитина за багатодітної та малозабезпеченої родини. Всього в родині семеро діток. Майже всі фінанси сім`ї йдуть на лікування важкоховрого тата.

Уляна цього року вступила до Херсонського державного унверситету, спеціальність – “Культурологія”.

 

Ми допоможемо