Про нас


Благодійний фонд “Я майбутнє України” – це унікальна благодійна організація. Ми опікуємося найвразливішими дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, причому це діти-інваліди або з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду. Водночас усіх наших підопічних об’єднує тотальна бідність та складні життєві обставини. Волонтери не просто надають допомогу, а супроводжують кожну дитину, беручи участь у її становленні та розвитку. Наразі це понад 3 тисячі дітей по всій Україні.

Уся звітність організації є абсолютно прозорою. У відкритій групі у Фейсбуці кожен може задати запитання та проконторулювати той чи інший проект. Усі волонтери працюють безкоштовно, а головні руки та серце фонду – керівник фонду, відомий волонтер і невгамовний альтруїст – Марта Левченко. Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відзначив віддану працю Марти та звернувся відповідним листом щодо надання всебічної підтримки фонду губернатором Чернівецької області.

Водночас за увесь час існування фонд не взяв жодної копійки з місцевих чи державних бюджетів і ця фінансова незалежність дозволяє нам протистояти чиновницькій несправедливості та ставати на захист прав дітей від свавілля та соціальних служб.

 

“Ми оголошуємо 2017 рік роком посилання громадського контролю за дотриманням прав дітей. Я буду відстоювати законні інтереси усіх дітей, а особливо тих, яких немає кому захистити”, – зауважила Марта Левченко.

Нам довіряють представники бізнесу, митці, громадські діячі. Благодійників стає все більше, але й потреби ростуть і нам дуже необхідна підтримка! Звертаємось до усіх нейбадужих приєднатися до підтримки діток і діючих проектів фонду, адже усі гуртом ми зробимо майбутнє України  успішним і щасливим!

 

Ми допоможемо