Лікарні Майбутнього

Благодійний фонд «Я Майбутнє України» допомагає важкохворим дітям проходити реабілітації та лікування. Проте дуже часто в лікарнях немає належних умов, застаріла техніка, бракує ліків. Фонд сприяє покращенню  умов в медичних закладах.

За сприяння фонду кілька лікарів їздили до Люксембургу на професійні тренінги.

Фонд облаштовує рентген-кабінет в Обласній дитячій клінічній лікарні міста Чернівці. Коштом небайдужих людей, фонд придбав спеціальні двері, змінив вікна та робить ремонт всередині кабінету, аби діти отримували швидко в належних умовах якісні рентген-знімки.

 Чернівецький промінь Благодійний фонд «Я майбутнє України» допомагає облаштувати у дитячій лікарні рентген-кабінет

Завдяки коштам, які збирали для нашого маленького янгола Вікусі, яка зараз на небесах, фонд облаштував санвузол у відділенні Онко-гематології Обласної дитячої клінічної лікарні (м. Чернівці), де маленькі пацієнти, які приймають хіміотерапію мають тепер можливість прийняти душ та не наражаються на небезпеку. Раніше онкохворі діти з ослабленим імунітетом, для яких життєво необхідні стерильні умови, мусили ходити в санвузол в інші відділення, що в рази зменшували їхні шанси одужати.

Нещодавно в Реабілітаційний центр (м. Чернівці)фонд «Я Майбутнє України» придбав 30 комплектів спальної білизни, щоб діти спали на теплій, м’якій постелі і бачили світлі яскраві сни після непростих зусиль, які докладають щодня, аби одужати.

Все це зовсім невеликі кроки в порівнянні з масштабами плачевної ситуації, яка панує в українських дитячих лікарнях, проте вони такі важливі. Ми маємо надію на кожного небайдужого, хто хоче змінити ситуацію та умови разом з нами, адже діти – це наше майбутнє. Вони варті тільки найкращого. Разом ми подолаємо усі перешкоди і створимо справжні дієві лікарні майбутнього!

Чернівецький промінь Благодійний фонд «Я майбутнє України» допомагає облаштувати у дитячій лікарні рентген-кабінет

У рамках проекту «Лікарні майбутнього» благодійного фонду «Я Майбутнє України» 27 лютого  в Обласній дитячій клінічній лікарні (м. Чернівці, вул. Руська, 207) у відділенні Онко-гематології облаштував «Книжкову аптечку» та «Скриньки мужності».

Мета: Діти, які стаціонарно лікуються, матимуть можливість почитати чудові дитячі книги, які постійно надсилають благодійники з різних куточків України у Фонд, відволіктися від важкого лікування і поринути у світ казки. Після болючих процедур маленькі пацієнти зможуть наосліп обрати невеличкий подарунок у «Скриньці мужності» за свою хоробрість.

Надалі команда благодійного фонду «Я Майбутнє України»  планує розмістити «Книжкові аптечки» та «Скриньки мужності» по всій Україні. Загалом це –  70 дитячих лікарень у всіх 24 областях нашої країни.

Запрошуємо усіх долучитися до нашого проекту, який допоможе маленьким пацієнтам пройти нелегкий період перебування у лікарнях. Кожен бажаючий може надіслати книги або ж допомогти придбати полички та скриньки.

Також за сприяння благодійного фонду завершили ремонт у рентген-кабінеті в Обласній дитячій клінічній лікарні, який не працював кілька років. На разі, лікарі очікують дозволу від спеціальної комісії, аби рентген-кабінет нарешті почав повноцінно функціонувати, і діти отримували швидко якісні знимки.

ТВА У обласній дитячій лікарні з’явилася книжкова аптечка та скриньки мужності

19 березня в Тернопільській міській дитячій клінічній лікарні (м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1А) у Гематологічному відділенні команда Фонду облаштувала “Книжкову аптечку”

ТТБ У Тернопільській міській дитячій лікарні створили «Книжкову аптечку»

Тернополяни В одній із тернопільських лікарень з’явилася незвичайна аптечка, яка допоможе діткам одужувати 

30 березня у Тернопільській міській дитячій клінічній лікарні (м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1А) у Гематологічному відділенні з’явилися “Скриньки мужності”

Тернополяни Тернополян зворушила виставка фото, на яких діти з інвалідністю втілювали найзаповітніші мрії

 

 

Ми допоможемо