Лікарні Майбутнього

Благодійний фонд «Я Майбутнє України» допомагає важкохворим дітям проходити реабілітації та лікування. Проте дуже часто в лікарнях не має належних умов, застаріла техніка, бракує ліків. Фонд сприяє покращенню  умов в медичних закладах.

За сприяння фонду кілька лікарів їздили до Люксембургу на професійні тренінги.

Фонд облаштовує рентген-кабінет в Обласній дитячій клінічній лікарні міста Чернівці. Коштом небайдужих людей, фонд придбав спеціальні двері, змінив вікна та робить ремонт всередині кабінету, аби діти отримували швидко в належних умовах якісні рентген-знімки.

Завдяки коштам, які збирали для нашого маленького янгола Вікусі, яка зараз на небесах, фонд облаштував санвузол у відділенні Онко-гематології Обласної дитячої клінічної лікарні (м. Чернівці), де маленькі пацієнти, які приймають хіміотерапію мають тепер можливість прийняти душ та не наражаються на небезпеку. Раніше онкохворі діти з ослабленим імунітетом, для яких життєво необхідні стерильні умови, мусили ходити в санвузол в інші відділення, що в рази зменшували їхні шанси одужати.

 

Нещодавно для центру реабілітації фонд «Я Майбутнє України» придбав 30 матраців та комплектів спальної білизни в Реабілітаційний центр (м. Чернівці), щоб діти спали на теплій, м’якій постелі і бачили світлі яскраві сни після непростих зусиль, які докладають щодня, аби одужати.

 

Все це зовсім невеликі кроки в порівнянні з масштабами плачевної ситуації, яка панує в українських дитячих лікарнях, проте вони такі важливі. Ми маємо надію на кожного небайдужого, хто хоче змінити ситуацію та умови разом з нами, адже діти – це наше майбутнє. Вони варті тільки найкращого. Разом ми подолаємо усі перешкоди і створимо справжні дієві лікарні майбутнього!