Рок до зірок

–У День космонавтики 12 квітня в столичному Мистецькому Арсеналі прогримів справжній «Рок до зірок»! Відомий український музикант Олег Скрипка та Марта Левченко, керівник благодійного фонду “Я майбутнє України” організували ПЕРШИЙ благодійний дитячий рок-бал. Отримані під егідою заходу кошти спрямують на придбання медичного обладнання для маленьких пацієнтів Кардіоцентру. Ця державна установа – єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують із перших годин життя.

На рок-балі Олег Скрипка виступав спільно з дитячими рок-колективами, переможцями талант-шоу. Поза сценою діяли різноманітні фотозони, в тому числі зі справжнім хромованим харлеєм! Спробували себе у ролі рокерів і діти, якими опікується наш фонд. Півсотні обдарованих вихованців інтернатів привезли на бал з Київської обл. і Києва, Чернівецької обл., Львова і Кривого Рогу. Дітки мали нагоду поспівати у рок-караоке, пограти на професійних барабанах та електрогітарах, а також випробувати на собі різноманітні рокерські образи завдяки спеціальному флеш-тату!

Фінансовим результатом Благодійний дитячий Рок-бал “Рок до зірок”, який відгомонів 12 квітня у Мистецькому арсеналі, стали 200 тисяч гривень. Зібрали їх за рахунок куплених квитків, благодійних внесків і безкоштовної допомоги в організації заходу з боку меценатів-партнерів. Фінальні 10 тисяч гривень надійшли вже після того, як надрукували сертифікат на 190 тисяч… Олег Скрипка разом із головою благодійного фонду «Я – майбутнє України» Мартою Левченко і ведучим Рок-балу Сергієм Притулою передали ці кошти Володимиру Жовніру – головному лікарю Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Він представляє команду лікарів Центру, унікальну за українськими і світовими стандартами медицини. Щороку вони рятують життя 2,8 тисячі дітлахів з України і усього світу, які були би приреченими без такої операції.
Однак, майстерність лікарів має удосконалюватися сучасними технологіями та інноваційним устаткуванням, якого, на жаль, Центру бракує. Ми запросили до Києва нашу добру подругу In-Grid. Торік перед виступом на Французьких вечорницях вона відвідала Центр, поспілкувалася із мамами та їхніми діточками. Увесь свій гонорар In-Grid віддала у Центр на ремонт апарату.
Днями In-Grid вдруге відвідала Центр, прихопивши із собою м’які іграшки, сердечка й солодщі для дітей. Знову обійшла з десяток палат, зустріла навіть знайому дівчинку Нурію та її маму із Казахстану, з якими познайомилася торік. Вона, до речі, навіть з Італії перепитувала в українських лікарів про її здоров’я. Як і рік тому, In-Grid зазирнула до дитячої реанімації, не стримуючи сліз спілкуючись із дітками та лікарями. Вона справді була щаслива, коли побачила діючий апарат, на якому вже після його відновлення зробили близько 220 операцій і фактично врятували стільки ж життів. Приміряла спеціальний захисний одяг вагою у 15 кг, у якому лікарі оперують по кілька годин.
Вже під час дружньої розмови у кабінеті головного лікаря Центру, видатного кардіохірурга Іллі Ємця, домовилися про проект із закупівлі нового рентгенангіографічного комплексу. Адже той, який є, вже знятий із виробництва і для нього не можна буде знайти запчастини. Вартість нового – близько 2 млн євро. З огляду на кількість дитячих життів, які лікарі врятують за його допомогою, – це жалюгідна сума.
200 тисяч гривень від організаторів Рок-балу стали першим внеском у цю благородну справу. Ми впевнені, що ця благодійна ініціатива буде успішною. Знаємо, що українське суспільство здатне до масштабних благочинних проектів! 

Ми допоможемо