Я – синій птах

Проект, що має за мету дати можливість волонтерам надавати допомогу в роботі з дітьми в Будинках дитини України. Ідея проекту виникла після поїздки голови фонду Марти Левченко в Калькутту, де в свій час здійснювала свою діяльність Мати Тереза. В липні цього року вперше в Україні був підписаний договір про співпрацю між БФ «Я Майбутнє України» та комунальною установою, за котрим в Чернівцях функціонуватиме «Синій птах».

За наявності необхідної медичної документації кожен бажаючий має змогу допомогти персоналу по догляду за малюками для полегшення та покращення життя малечі в Будинку дитини. Допомога може бути багатостороння і залежна від можливостей і бажання волонтера: доглядання, купання, прогулянки на свіжому повітрі, прибирання та інші необхідні роботи.

Волонтер мусить пред’явити необхідну для допуску до роботи медичну документацію. Установа зобов’язана за наявності документів допустити волонтера до роботи в ДитБудинку. Кожен доброволець отримує і заповнює спеціальну картку волонтера та підписується в журналі здоров’я з датою та підписом; 3) Дім дитини відчиняє свої двері тільки істинним волонтерам, без фотографії та вихваляння, тому місіонер мусить залишити свої ґаджети в заздалегідь встановлених шкафчиках; 4) Кожен волонтер отримує фартух для роботи. 5) При необхідності працівники ДитБудинку можуть координувати роботу місіонерів. 

Ми допоможемо