Синиця Юра

   Це маленький Юрчик Синиця. Дитині 5 рочків, ми знайшли це маленьке сонечко у селі Дихтинець, що в Буковинських Карпатах, щоб зустрітися з нами малюк спускався 2 кілометри з вершин гір де знаходиться його хатинка. У малюка важке захворювання, ХБП з стадії тубулопатія. Нефронофт із Фанконі. ХНН 2 стадії

  Дитина  потребує трансплантації нирки, операцію робитимуть в Україні. Малюк упродовж 4 роки кожного дня приймає уколи, постійні системи капання, важкі препарати, також приймає гормон росту, адже через своє важке захворювання припинився ріст( у батьків із такої глибинки просто немає коштів на лікування малюка, мати у декреті із ще одним річним малюком, якому зараз лікарі виставляють такий самий діагноз. Оперування в інституті Шалімова м. Київ необхідне терміново, донором нирки буде бабуся. 

Необхідна сума, через курс долару зросла до 250 тис. грн. Така вартість це вирок Юрчику, дуже світлій і розумній дитинці, він знає багато віршиків, рахує до 200, він дуже чудовий і звик терпіти уколи та біль. Його життя повністю залежить від коштів, допоможемо Юрчику вижити!

yrchuk_3

clip